گل و گلدان

 گل و گلدان یک کسب و کار خانگی است. در این حوزه ما گلهای زینتی پرورش می دهیم و آنها را با گلدانهای زیبای چوبی آراسته می کنیم. ما به منازل و دفاتر کار شما رنگ و بویی شاد و باطرافت هدیه می دهیم. طراوتی که امروز نیاز همه ما می باشد. امروز متخصصان علم روانشناسی اعلام کرده اند مواردی مانند نگهداری از حیوانات خانگی، پرورش گیاهان، نگهداری گیاهان یکی از نشانه های سالم بودن روح و روان افراد است. پرورش و یا نگهداری گیاهان در منزل یا محل کار کمک بزرگی به بهبود جو روانی افراد کرده و موجب نرم خویی و شادی می شود.

گل و گلدان در همین راستا اقدام به پرورش گیاهان زینتی و آپارتمانی کرده است. از ابتکارات گل و گلدان ساخت جعبه های چوبی برای نگهداری این گیاهان می باشد.

گل و گلدان در همین راستا اقدام به پرورش گیاهان زینتی و آپارتمانی کرده است. از ابتکارات گل و گلدان ساخت جعبه های چوبی برای نگهداری این گیاهان می باشد

1
1

دیوار داخلی جعبه به منظور جلوگیری از پوسیدگی عایق می شود
و سطوح بیرونی گلدان با رزینهای مخصوص پوشیده می شود

وقتی گلهای زیبای ما درون جعبه های چوبی که آن هم از دامان طبیعت می باشد قرار می گیرد، زیبایی دو چندانی بوجود می آید که چشم هر بیننده ای را می نوازد و تحسین انسان را بر می انگیزد.

ما در گل و گلدان با استفاده از چوبهای طبیعی به ساخت برخی محصولات چوبی می پردازیم و یکی از این محصولات جعبه های چوبی مخصوص برای نگهداری گیاهان می باشد. در ساخت این جعبه ها مواردی متعددی مانند آبیاری گیاه در نظر گرفته شده است. این جعبه ها دارای سطح داخلی عایق شده می باشد تا در برابر آبیاری گیاهان مقاوم باشد تا پوسیدگی در چوب بوجود نیاید.

اندازه جعبه ها بنا به سفارش داده شده ساخته می شود و داخل آنها به شکلی عایق می گردد که موجب از بین رفتن چوب نگردد و در عین حال بیرون آن بسیار زیبا و شکیل خواهد بود. در این گونه محصولات که می تواند ترکیبی از گلهای زیبای مصنوعی با چوب طبیعی (شکل فوق) یا چوب مصنوعی (شکل زیر) باشد، می توانیم بدون نگرانی از آبیاری و یا کود دهی، این تابلوهای زیبا را در کجای اتاق، راهرو و یا دفتر کار به دیوار نصب کنیم و از دیدن آن لذت ببریم.

ساعت زیبای ساخته شده از تنه درخت که با هنر استاد نجار زیبایی دو چندانی یافته است.

مصنوعات چوبی

از طرفی دیگر یکی دیگر از فعالیتهای گل و گلدان ساخت مصنوعات چوبی می باشد. این مصنوعات چوبی حس قشنگ طبیعت بکر و زیبایی که در نهاد آدمیان هست را متبلور می کند و موجب انبساط روح و آرامش می گردد. فرض کنید که سینی چای و یا جامدادی شما از چوب باشد. این حس زیبا را ما به شما ارائه می کنیم

این ساعت زیبای ساخته شده با تنه درخت را ببینید.. چقدر چشم نواز است. زیبایی این کار در این است که از دل طبیعت بیرون آمده و هنر سازنده به آن جلوه دو چندانی بخشیده است.

در گل و گلدان ما مصنوعات چوبی فراوانی را می سازیم و از این طریق زیبایی و عظمت طبیعت را به شما هدیه می دهیم.

مصنوعات چوبی

از طرفی دیگر یکی دیگر از فعالیتهای گل و گلدان ساخت مصنوعات چوبی می باشد. این مصنوعات چوبی حس قشنگ طبیعت بکر و زیبایی که در نهاد آدمیان هست را متبلور می کند و موجب انبساط روح و آرامش می گردد. فرض کنید که سینی چای و یا جامدادی شما از چوب باشد. این حس زیبا را ما به شما ارائه می کنیم

با مراجعه به صفحه محصولات گل و گلدان، ضمن دیدن محصولات ما،قادر خواهید بود در صورت تمایل محصول مورد پسند خودتان را خریداری کنید و به صورت اینترنتی وجه آن را پرداخت نمایید.همچنین می توانید با مراجعه به صفحه فروشگاه نسبت به خرید محصولات ما اقدام نمایید. Flower & Box

همه جا و همه وقت می توانید از طبیعت زیبای اطرافمان لذت ببریم، گاهی هم باید خودمون آن را بسازیم